NA MIARĘ TWOJEGO BMW.

BMW M PERFORMANCE PARTS.

BMW M Performance Parts.

NA MIARĘ TWOJEGO BMW.

BMW M PERFORMANCE PARTS.

Nadaj swojemu BMW sportowy charakter. Akcesoria BMW M Performance pozwolą Ci poczuć się na drodze jak na torze wyścigowym. Podkreśl swój indywidualnie wykreowany styl, którego odzwierciedleniem będą akcesoria dopasowane do Twojego BMW.

Sprawdź akcesoria do Twojego BMW.

Koła Y Spoke 795M
BMW M Performance.
Najwyższej klasy kute felgi ze stopów lekkich, połączone z oponami run flat o przeznaczeniu sportowym, to gwarancja maksymalnego wykorzystania możliwości Twojego BMW. Dzięki nim moc i moment obrotowy zostaną w pełni przeniesione na nawierzchnię.
Kierownica
BMW M Performance.
Obicie z alcantary sprawia, że już od pierwszego dotknięcia poczujesz się jak na torze wyścigowym. Odpowiedni chwyt sprawi, że każdy zakręt pokonasz z maksymalną precyzją. Kierownica BMW M Performance doskonale leży w dłoniach i zapewnia wyczucie kierownicy.
Obudowy lusterek
BMW M Performance.
Ręcznie wykonane karbonowe obudowy lusterek zewnętrznych nie tylko efektownie podkreślają sportowy charakter auta, ale przede wszystkim zapewniają jeszcze lepszą aerodynamikę. Dynamiczna, sportowa stylistyka sygnalizuje, że tu pierwszeństwo ma indywidualność.
Spojler tylny
BMW M Performance.
Kiedy przekraczasz linię toru wyścigowego, każda tysięczna część sekundy ma ogromne znaczenie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego karbonu ten niezwykle lekki spojler zapewnia jeszcze bardziej sportowe właściwości jezdne Twojemu BMW, gwarantuje mocny efekt.

Poznaj najwyższą formę sportowej indywidualności.

BMW M PERFORMANCE PARTS - ZAPYTAJ O OFERTĘ.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody