MODELE ELEKTRYCZNE BMW
W COMFORT LEASE.

MODELE ELEKTRYCZNE BMW W COMFORT LEASE.

PEŁNA GAMA MODELI ELEKTRYCZNYCH BMW.

Teraz w ofercie Comfort Lease.

Przedstawiamy pełną gamę modeli elektrycznych BMW, dostępnych w korzystnych ratach BMW Comfort Lease. Nasza oferta obejmuje wszystkie modele elektryczne, począwszy od sportowego i dynamicznego BMW i4, przez wyjątkowe modele iX, aż po luksusową limuzynę BMW i7. Z pewnością znajdziesz tutaj model, który spełni Twoje najbardziej wyszukane oczekiwania.

Elektryczne modele BMW dostępne z dofinansowaniem do 27 000 pln w programie „Mój elektryk”.
BMW i4
BMW i5
BMW i7
BMW iX1
BMW iX2
BMW iX3
BMW iX

i4 Gran Coupé eDrive35.
Już od 1 100 PLN netto/mies.

 • Ładowanie Ionity:
  Rok bez opłat
 • Zasięg elektryczny WLTP:
  do 483 km
 • Szybkie ładowanie 0 - 100% AC:
  07:00 h
 • Rata BMW Comfort Lease:
  już od 1 100 PLN netto/mies
 • Modele dostępne od ręki
Prezentowana kalkulacja dotyczy leasingu pojazdu BMW i4 eDrive35 o wartości 220 720 zł brutto w ramach usługi BMW Comfort Lease oferowanej przez BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i jest kierowana do przedsiębiorców. Opłata wstępna wynosi 30% (w tym maksymalnie 27 000 zł brutto pokrywane z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”). Okres leasingu wynosi 24 miesiące, a roczny limit przebiegu 15 000 km. Gwarantowana wartość wykupu pojazdu. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły oferty są dostępne w kontakcie z nami. Informacje dotyczące programu „Mój elektryk” można uzyskać na właściwych stronach rządowych.

BMW i5 eDrive40 Limuzyna.
Już za 1 900 PLN netto/mies.

 • Ładowanie Ionity:
  Rok bez opłat
 • Zasięg elektryczny WLTP:
  do 570 km
 • Szybkie ładowanie 0 - 100% AC:
  08:15 h
 • Rata BMW Comfort Lease:
  już od 1 900 PLN netto/mies
Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW i5 eDrive40 Limuzyna za 307 050 zł brutto. Opłata wstępna 22,47%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontakcie z nami.

BMW i7 eDrive50.
Już za 2 500 PLN netto/mies.

 • Ładowanie Ionity:
  Rok bez opłat
 • Zasięg elektryczny WLTP:
  do 611 km
 • Przyspieszenie 0-100 km/h:
  4,7 s
 • Prędkość maksymalna w km/h:
  205 km/h
 • Rata BMW Comfort Lease:
  już od 2 500 PLN netto/mies
Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW i7 eDrive40 za 432 000 zł brutto. Opłata wstępna 25%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontakcie z nami.

BMW iX1 eDrive20.
Już za 950 PLN netto/mies.

 • Ładowanie Ionity:
  Rok bez opłat
 • Zasięg elektryczny WLTP:
  430–474 km
 • Czas ładowania DC 10-80%:
  29 min.
 • Rata BMW Comfort Lease:
  już od 950 PLN netto/mies
 • Opłata wstępna w całości finansowana przez Dotację z Programu „Mój Elektryk”.
Prezentowana kalkulacja dotyczy leasingu pojazdu BMW iX1 eDrive20 o wartości 197 135 zł brutto w ramach usługi BMW Comfort Lease oferowanej przez BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i jest kierowana do przedsiębiorców. Opłata wstępna wynosi 25% (w tym maksymalnie 27 000 zł brutto pokrywane z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”). Okres leasingu wynosi 24 miesiące, a roczny limit przebiegu 15 000 km. Gwarantowana wartość wykupu pojazdu. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły oferty są dostępne w kontakcie z nami. Informacje dotyczące programu „Mój elektryk” można uzyskać na właściwych stronach rządowych.

BMW iX2 eDrive20 .
Już za 1 000 PLN netto/mies.

 • Ładowanie Ionity:
  Rok bez opłat
 • Zasięg elektryczny WLTP:
  do 430 km
 • Szybkie ładowanie 0 - 100% AC:
  06:30 h
 • Rata BMW Comfort Lease:
  już od 1 000 PLN netto/mies
Prezentowana kalkulacja dotyczy leasingu pojazdu BMW iX2 eDrive20 o wartości 205 145 zł brutto w ramach usługi BMW Comfort Lease oferowanej przez BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i jest kierowana do przedsiębiorców. Opłata wstępna wynosi 27% (w tym maksymalnie 27 000 zł brutto pokrywane z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”). Okres leasingu wynosi 24 miesiące, a roczny limit przebiegu 15 000 km. Gwarantowana wartość wykupu pojazdu. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły oferty są dostępne w kontakcie z nami. Informacje dotyczące programu „Mój elektryk” można uzyskać na właściwych stronach rządowych.

BMW iX3.
Już za 1 000 PLN netto/mies.

 • Ładowanie Ionity:
  Rok bez opłat
 • Zasięg elektryczny WLTP:
  do 471 km
 • Szybkie ładowanie 0 - 100% AC:
  07:30 h
 • Rata BMW Comfort Lease:
  już od 1 000 PLN netto/mies
Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX3 za 247 995 zł brutto. Opłata wstępna 28,4%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontakcie z nami.

BMW iX xDrive40 edycja sport.
Już od 1 500 PLN netto/mies.

 • Ładowanie Ionity:
  Rok bez opłat
 • Zasięg elektryczny WLTP:
  do 435 km
 • Szybkie ładowanie 0 - 100% AC:
  08:25 h
 • Rata BMW Comfort Lease:
  już od 1 500 PLN netto/mies.
Prezentowana kalkulacja dotyczy leasingu pojazdu BMW iX xDrive40 o wartości 302 640 PLN zł brutto w ramach usługi BMW Comfort Lease oferowanej przez BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i jest kierowana do przedsiębiorców. Opłata wstępna wynosi 26,5%, przy okresie leasingu 24 miesiące oraz z rocznym limitem przebiegu 15 000 km. Gwarantowana wartość wykupu pojazdu. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły oferty są dostępne w kontakcie z nami.

ZALETY SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH BMW.

Nasze samochody elektryczne oferują praktyczną i zrównoważoną mobilność na co dzień. Przyjazna dla klimatu, wygodna, ekonomiczna: dowiedz się o radości z elektrycznej jazdy, która pasuje do Twojego stylu życia.

 Karta BMW Charging.

Karta BMW Charging.

Zaopatrz się w kartę BMW Charging i uzyskaj dostęp do ponad 530.000 ładowarek na terenie całej Europy. Dodatkowo, otrzymasz 1 rok abonamentu IONITY Plus za darmo.
Twoja domowa „stacja paliw”.

Twoja domowa „stacja paliw”.

Skorzystaj z oferty montażu domowej ładowarki BMW Wallbox. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, proponując atrakcyjne ceny.
Korzyści z posiadania.

Korzyści z posiadania.

Jako użytkownik samochodu elektrycznego, masz możliwość darmowego parkowania oraz korzystania z buspasów.

WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ O ŁADOWANIU SWOJEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO.


TECHNOLOGIA NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO.


Szybkie przyspieszenie.

Szybkie przyspieszenie.

 • Silnik elektryczny natychmiast oddaje swoją pełną moc.
 • Zawsze dostępny maksymalny moment obrotowy.
 • Bez zmiany biegów aż do prędkości maksymalnej.

Bezpieczne prowadzenie dzięki niskiemu środkowi ciężkości.

Bezpieczne prowadzenie dzięki niskiemu środkowi ciężkości.

 • Silnik i akumulator umieszczone są w podłodze pojazdu.
 • Mniejsza tendencja do przechyłów bocznych.
 • Przez to lepsze trzymanie się drogi i bardziej sportowe wrażenia z jazdy.

Możliwość dostosowania dźwięku pojazdu.

Możliwość dostosowania dźwięku pojazdu.

 • BMW IconicSounds Electric specjalnie skomponowane przez Hansa Zimmera.
 • Dźwięk dostosowuje się do Twojego stylu jazdy.
 • Różne tryby: sportowy, wydajny i spersonalizowany.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.

JAZDA PRÓBNA WYBRANYM MODELEM BMW.

Chcesz się przekonać, jakie wrażenia z jazdy oferuje Twój wymarzony model elektryczny? Umów się na jazdę próbną online w dogodnym dla Ciebie terminie. Partner BMW skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania dalszych informacji.

FAQ: SAMOCHODY ELEKTRYCZNE BMW.

 • Samochód w pełni elektryczny (BEV, Battery Electric Vehicle) jeździ wyłącznie na prąd. Nie ma więc silnika spalinowego, który go napędza. Prąd ten magazynowany jest w specjalnym akumulatorze. Jego pojemność decyduje o zasięgu samochodu elektrycznego, czyli dystansie, jaki może on pokonać na jednym ładowaniu. Samochody czysto elektryczne są idealne dla użytkowników, którzy mają możliwość ładowania akumulatora pojazdu w miejscu pracy i/lub w domu. Intensywnie rozbudowywana jest również publiczna infrastruktura do ładowania. Na obszarach aglomeracyjnych oraz wzdłuż autostrad wciąż powstają nowe stacje ładowania. Obejmuje ona również wiele stacji ładowania o wysokiej mocy, np. w Europie naszego partnera IONITY, umożliwiających bardzo szybkie ładowanie podczas przerw w podróży. Dlatego nawet podróże na długich dystansach będą w przyszłości coraz łatwiejsze.
 • Samochód elektryczny oferuje zupełnie nowe, pełne emocji doznania z jazdy. Dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu już w chwili startu i nieprzerwanemu przyspieszeniu możesz cieszyć się fascynującą elektryczną dynamiką. A praktycznie bezgłośny silnik elektryczny zapewnia przy tym nowe, komfortowe wrażenia z jazdy. Oprócz tego samochód BEV podczas jazdy nie emituje żadnych zanieczyszczeń (mówi się też, że jest lokalnie bezemisyjny) i chroni środowisko. Kolejną zaletą pojazdów w pełni elektrycznych jest najwyższy poziom korzyści w różnych krajach w formie dofinansowania i ulg podatkowych.
 • Istotnym czynnikiem zewnętrznym wpływającym na moc i pojemność akumulatora jest temperatura. Prawdopodobnie znasz to z baterii telefonu komórkowego: jej wydajność spada w niskich i wysokich temperaturach. W samochodzie jest podobnie, ale wpływ temperatury jest minimalizowany przez optymalne strategie pracy.

  Co więcej, pojemność akumulatora pozwala określić możliwy zasięg. Oprócz temperatury wpływ na zasięg mają czynniki powodujące zużycie energii, takie jak klimatyzacja, obciążenie pojazdu i Twój styl jazdy.

  W przypadku konieczności doładowania akumulatorów w trasie Twoje elektryczne BMW od momentu określenia celu do punktu ładowania prądem stałym(1) będzie przygotowywać optymalną temperaturę. Oznacza to, że do osiągnięcia celu akumulator wysokonapięciowy zostanie doprowadzony do optymalnej temperatury roboczej. Umożliwi to zwiększenie mocy i skrócenie czasu ładowania.

  (1) Dotyczy tylko samochodów elektrycznych BMW.

 • W przypadku dłuższego parkowania pojazdu, np. na czas urlopu, istnieją różne czynniki mające pozytywny wpływ na żywotność akumulatora: należy w miarę możliwości utrzymywać stan naładowania w zakresie od 30 do 50% i parkować samochód latem w chłodnym miejscu lub w cieniu, a zimą w garażu. Ponadto podczas dłuższych przestojów samochód nie powinien być podłączony do sieci.

FAQ: LEASING I FINANSOWANIE SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH.

ZAPYTAJ O OFERTĘ COMFORT LEASE.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO₂.

BMW i5 eDrive40:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 18,9–15,9
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 497–582
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW iX1 xDrive20[3]:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 15,8
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 430–474
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW i7 xDrive60:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 19,6–18,4
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 591–625
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW iX xDrive50:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 21,2–19,5
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 590–633
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW iX xDrive40:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 21,3–19,4
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 404–435
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW iX M60:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 24,7–21,9
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 501–564
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW i4 M50:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 22,5–18,1
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 414–519
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW i4 eDrive40:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 19,1–16,1
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 491–589
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW i4 eDrive35:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 18,7–15,8
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 406–483
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW iX3:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 18,9–18,5
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 453–461
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0