BMW M760e Limuzyna

BMW M760E xDRIVE LIMUZYNA - WYMIARY I DANE TECHNICZNE

Pojazdy marki BMW to obecnie najczęstszy wybór wśród kierowców, którzy doskonale wiedzą, czego od swojego pojazdu oczekują. Marka od zawsze opierała się na strategii zrównoważonego rozwoju i starała się stale dążyć do doskonałości. Nic więc dziwnego, że kolejne modele BMW cieszyły się ogromnym gronem zwolenników i były jednymi z najczęściej i najchętniej kupowanych. Obecnie, marka zdecydowała się pójść zgodnie z trendem "eko", czego efektem jest unikalna limuzyna BMW M760e. Czym może ona zaskoczyć kierowców?

BMW M760e - elektryczna limuzyna, która zachwyca

BMW to marka, która zawsze stawia na to, co najlepsze. Wydaje się, że jej głównym celem jest odkrycie całkiem nowego poziomu w zakresie dynamiki, wygody oraz estetyki jazdy. Nic więc dziwnego, że każdy nowy model, który tylko pojawi się na rynku, jest dowodem na to, że doskonałość jest możliwa do osiągnięcia. BMW M760e to najnowsza, elektryczna limuzyna, która zachwyci nie tylko miłośników ponadprzeciętnych osiągów, ale także tych, którym zależy na ponadprzeciętnej estetyce. Efektownie zaprojektowane nadwozie, niesamowita dbałość o detale, a także elektryczny silnik to cechy, które najlepiej ten model opisują. Co więcej, sam fakt wykorzystania elektronicznego napędu sprawia, że żaden z kierowców nie musi się już martwić o wydalane spaliny.

BMW M760e - parametry techniczne

Dynamika i szybkość opakowana w ergonomiczny korpus - właśnie tak można najprościej scharakteryzować BMW M760e. Ta unikalna limuzyna może pochwalić się wyjątkowymi parametrami, o których każdy kierowca może przekonać się samodzielnie w naszym salonie M-Cars podczas jazdy próbnej! Pod maską BMW M760e kryje się aż 660 koni mechanicznych, które pozwalają na przyspieszenie od 0 do 100 kilometrów na godzinę jedynie w 3,7 sekundy. W tym momencie każdy z kierowców może sobie tylko wyobrazić, jak wielka jest dynamika jazdy ukryta w modelu BMW M760e. Dodatkowym atutem jest także wyjątkowo szybkie ładowanie. Wystarczy jedynie 10 minut podpięcia, by uzyskać zasięg do 170 kilometrów. Co więcej, pełne ładowanie wystarczy na pokonanie nawet 560 kilometrów. Oznacza to, że BMW M760e to idealne rozwiązanie zarówno na krótkie jak i na nieco dłuższe trasy. Ta kultowa limuzyna jest w stanie zagwarantować takie osiągi bez żadnej emisji CO2, co jest jej największą zaletą.

BMW M760e - wymiary

BMW M760e to limuzyna, która jest dowodem na to, że idealne proporcje i wymiary są tu prawdziwym kluczem do sukcesu. Jest to samochód o pokaźnych gabarytach, przy jednoczesnym zachowaniu unikalnej, ergonomicznej sylwetki. Pojazd dzięki temu zachwyca swoją klasą, a także estetycznym, smukłym wyglądem, który dla wielu producentów pozostaje wręcz niedoścignionym wzorem do naśladowania. Wymiary BMW760e prezentują się w sposób następujący:

długość: 5391 milimetrów; szerokość: 1950 milimetrów; szerokość z lusterkami bocznymi: 2192 milimetry; wysokość: 1544 milimetry; rozstaw osi: 3215 milimetrów.

Dodatkowo BMW M760e oferuje duży bagażnik o pojemności 540 litrów. Jest to więc idealny model na dłuższe wyjazdy w gronie rodzinnym, ale także na krótsze trasy. 

BMW M760e - stylistyka zewnętrzna

BMW M760 to przede wszystkim perfekcyjnie dopracowane detale, które sprawiają, że jego wygląd zewnętrzny staje się ideałem nieosiągniętym jak do tej pory przez żadną z marek. BMW M760e to proporcjonalna, ergonomiczna sylwetka, z licznymi akcentami charakterystycznymi dla samej marki. Już od samego początku atrapa chłodnicy skutecznie przyciąga wzrok. Dwa, pionowo ustawione grille z efektem Iconic Glow pozwolą na dostrzeżenie pojazdu nawet w największej ciemności. Uwagę zwracają również cienkie reflektory, które idealnie wpisują się w elegancki, nieco sportowy charakter limuzyny. Co więcej, nie można pominąć zewnętrznych elementów utrzymanych w stylistyce sport. Dolne skrzela, a także estetyczne zagięcia zderzaka sprawiają, że nikt nie ma wątpliwości co do charakternego frontu BMW M760e. Finalnym elementem designu zewnętrznego jest także tył pojazdu. Wyposażony jest on w unikalną, dolną listwę, a także zwężane reflektory, które sprawiają, że auto prezentuje się jeszcze klasyczniej.

BMW M760e - design wewnętrzny

Stylistyka wnętrza BMW M760e również zachwyci każdego estetę oraz kierowcę, który ma pod tym względem wyjątkowo wysokie oczekiwania. Już od pierwszego kontaktu z wnętrzem pojazdu można dostrzec bijący od niego luksus i prestiż. Na wstępie warto zwrócić uwagę na świetnie zaprojektowany kokpit kierowcy. Cyfrowe wyświetlacze są świetnie zorientowane na prowadzącego i pozwolą na to, by mieć w zasięgu wzroku najważniejsze parametry jazdy. Efektowne podświetlenie gwarantuje wysoką estetykę wnętrza. Jest ona uzupełniona o świetnie wyprofilowane fotele, które gwarantują najwyższą wygodę nawet podczas najdłuższej podróży. Wyjątkowym udogodnieniem jest tu także panoramiczny dach typu Sky Lonunge, który nie tylko poprawia komfort jazdy, ale także wpływa na względy wizualne, jakie ma do zaoferowania najnowszy model BMW M760e.

BMW M760e - nowoczesne technologie zawsze w zasięgu ręki

BMW M760e to samochód, który jest wręcz naszpikowane nowoczesnymi technologiami. Zastosowano w nim szereg systemów, które sprawiają, że nawet najdalsza podróż jest całkowicie bezpieczna. Dodatkowo cyfrowe wyświetlacze, intuicyjne w obsłudze nie rozpraszają uwagi kierowcy i gwarantują to, że może się on skupić podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Wygodne panele sterujące zamontowane w bocznych drzwiach również nie sprawiają większych problemów podczas obsługi. Wszystko zostało dostosowane w taki sposób, by podczas jazdy każdy cieszył się nastrojową atmosferą, wygodą, a także pełnym bezpieczeństwem.

Aktualności.