BMW serii 5 Touring

BMW TOURING I BMW TOURER - POJEMNE MODELE SAMOCHODÓW NA PODRÓŻ Z RODZINĄ

BMW TOURING I BMW TOURER
Szukasz auta, które będzie funkcjonalne, bezpieczne, komfortowe, a jednocześnie zapewni Ci emocje za kierownicą? Poznaj samochody BMW Touring oraz BMW Tourer. To rodzinne auta dla osób ceniących sobie indywidualizm i aktywny styl życia.

Przestronne wnętrze, duża pojemność bagażnika, wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa - to cechy, na które zwracamy uwagę, wybierając samochody rodzinne. Czasami, by zatroszczyć się o rodzinę, jesteśmy gotowi na pewne ustępstwa w wyborze samochodu i rezygnację z indywidualizmu czy jakości prowadzenia. Jednak wcale nie musisz z niczego rezygnować. Poznaj rodzinne auta BMW i przekonaj się, że funkcjonalność może iść w parze w radością z jazdy.

BMW dla rodziny.

Chociaż samochody BMW pasjonatom motoryzacji kojarzą się przede wszystkim z prestiżem, indywidualizmem i sportowym zacięciem, to oferta jest znacznie bogatsza. Obejmuje m.in. rodzinne auta, które pod względem wrażeń z jazdy nie ustępują innym modelom BMW. W gamie modelowej możemy znaleźć zarówno samochody typu Touring, zbudowane na bazie klasycznych serii 3 i 5 z jedynie powiększoną przestrzenią bagażową, jak też auta od początku projektowane z myślą o zastosowaniach rodzinnych, zwłaszcza dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia, czyli BMW Tourer. Dowiedz się więcej o poszczególnych modelach samochód rodzinnych, jakie może zaoferować Ci autoryzowany Dealer BMW M-Cars.

BMW 2 Gran Tourer.

Chcesz przekonać się, co potrafi Gran Tourer BMW? Poznaj szerokie możliwości, jakie oferuje BMW 2 Gran Tourer. To samochód stworzony z myślą o potrzebach aktywnych rodzin. Cechuje się wyjątkową uniwersalnością. Z jednej strony jego gabaryty i regularne kształty sprawiają, że doskonale radzi sobie w warunkach miejskich, np. parkując w zatłoczonych uliczkach, z drugiej oferuje dużą przestrzeń w środku, pozwalając całej rodzinie na komfortową podróż nawet w długie trasy. Zapewnia przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki dostępności zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę BMW Personal CoPilot.

BMW 2 Gran Tourer może stanowić również doskonały wybór dla większych rodzin. Istnieje bowiem możliwość wyboru wersji z trzecim rzędem siedzeń, dzięki czemu w środku może jechać nawet 7 osób. Jednocześnie maksymalna pojemność bagażowa wynosi aż 1905 litrów, co sprawia, że w wyjątkowych okolicznościach można przewieźć nim naprawdę dużo rzeczy. A to wszystko w nadwoziu o długości niespełna 4,6 m! Ten samochód pokazuje, jak można wycisnąć absolutne maksimum z dostępnej przestrzeni. Nie bez przyczyny hasłem oddającym filozofię BMW 2 Gran Tourer jest: "więcej miejsca na życie".

BMW 2 Active Tourer.

Samochód rodzinny, który pozwala wyrazić swój indywidualny styl? To właśnie BMW 2 Active Tourer. Pojazd ten został opracowany z myślą o ludziach ceniących sobie własną drogę i podkreślających swoją niezależność, a jednocześnie dbających o swoją rodzinę. Ma wyjątkową linię nadwozia, wyróżniającą go na pierwszy rzut oka wśród innych samochodów rodzinnych. Nowoczesna stylistyka z budzącą respekt atrapą chłodnicy uwypuklają jego indywidualny charakter.

Jednocześnie, pomimo oryginalnej stylistyki, BMW 2 Active Tourer nie traci nic ze swojej funkcjonalności. Zapewnia wysoki komfort siedzenia dzięki fotelom z dużym zakresem regulacji. Potrafi zaskoczyć możliwościami przewożenia dużej ilości bagaży, oferując standardowo 470, a po złożeniu oparć tylnych siedzeń nawet 1455 l pojemności bagażnika. Fakt, że w takiej konfiguracji możemy przewieźć w środku np. rower górski, dodatkowo podkreśla, że mamy do czynienia z samochodem dla ludzi aktywnych. Jednocześnie jest to propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, gdyż w środku można poczuć się niemal jak w pojeździe rodem z przyszłości. Zakrzywiony ekran BMW gwarantuje zupełnie nowe wrażenia z codziennego użytkowania.

BMW 2 Active Tourer występuje w wersjach z silnikiem benzynowym, wysokoprężnym, a także jako hybryda plug-in. Szczególnym zainteresowaniem rodzin cieszy się zwłaszcza ta ostatnia propozycja. Dzięki zastosowaniu napędu eDrive najnowszej generacji, samochód jest w stanie pokonać w trybie elektrycznym aż do 80 kilometrów. To pozwala m.in. na swobodne poruszanie się autem w strefach bezemisyjnych. Tym samym BMW 2 Active Tourer zapewnia kierowcy jeszcze większą swobodę.

BMW 3 Touring.

Jednym z samochodów, będących wizytówką bawarskiej marki są auta BMW serii 3. Popularna Trójka od wielu lat wyznacza standardy w swojej klasie, zarówno pod względem innowacyjnych rozwiązań technicznych, jak i pewności prowadzenia i emocjonujących wrażeń z jazdy. Osoby, które cenią sobie wyjątkowe właściwości jezdne, a jednocześnie potrzebują samochodu o ponadprzeciętnych możliwościach ładunkowych, powinny zainteresować się BMW 3 Touring.

BMW 3 Touring łączy w sobie sportowy sznyt i dynamiczną sylwetkę Serii 3 z wygodą i praktycznością nadwozia typu Touring. Zapewnia tym samym jeszcze większe możliwości, gdyż pojemność bagażnika wynosi 500 litrów (z możliwością powiększenia do 1510 l). Co istotne zwłaszcza dla miłośników motoryzacji, auto dostępne jest w wielu wersjach silnikowych, w tym także niezwykle mocnych BMW M340i xDrive i M340d xDrive. Moc kolejno 374 oraz 340 koni mechanicznych i wartości maksymalnego momentu obrotowego wynoszące 500 i 700 Nm pozwalają rozpędzić rodzinne auto od 0 do 100 km/h w czasie wyraźnie poniżej 5 sekund: 4,5 s (M340i xDrive) czy 4,8 s (M340d xDrive).

Na dodatek, również w nadwoziu Touring dostępna jest także wersja hybrydowa BMW 330e Touring. Zestawienie 2-litrowego silnika benzynowego o mocy 184 koni mechanicznych z napędem elektrycznym eDrive pozwala uzyskać łączną moc systemową 292 koni mechanicznych i rozpędzić auto do 100 km/h w 5,9 s. Jednocześnie, przy oszczędnej jeździe można osiągnąć naprawdę zdumiewające rezultaty pod względem ekonomii. Przy korzystaniu z napędu PHEV można osiągnąć spalanie na 100 km w cyklu mieszanym na poziomie 1,4 litra benzyny!

BMW 5 Touring.

Tak, jak w przypadku modelu serii 3, tak również w nieco większej serii 5 nie mogło zabraknąć auta z nadwoziem typu Touring. BMW 5 Touring to absolutnie wyjątkowy samochód o ogromnych możliwościach. Jak na auto serii 5 przystało, w środku w iście luksusowych warunkach podróżować może komplet pasażerów i każdy będzie miał poczucie posiadania indywidualnej przestrzeni. Jednocześnie każdy będzie mógł z powodzeniem zabrać ze sobą sporo bagaży, bowiem pojemność bagażnika wynosi w tym modelu aż 560 litrów (430 l w wersji z napędem PHEV).

Chyba każdy, kto interesuje się motoryzacją, wie, że BMW seria 5 słynie z niezrównanych właściwości jezdnych. Zastosowanie nadwozia Touring nie tylko nie wpłynęło negatywnie na radość z jazdy, ale także sprawia, że nawet auto rodzinne może w niezwykły sposób zaangażować kierowcę. To uwypukla uniwersalny charakter BMW 5 Touring. Z jednej strony mamy bowiem do czynienia z eleganckim samochodem o niezwykłych walorach praktycznych, z drugiej z autem o sportowym rodowodzie. Zwłaszcza że auto występuje także w wariantach mocy, pozwalających osiągać 100 km/h w ok. 5 sekund (M540i xDrive oraz M540d xDrive). Dzięki temu możemy śmiało udać się nim na tor i czerpać maksymalną radość z jazdy rodzinnym samochodem z nadwoziem typu Touring.

Zapytaj o ofertę BMW Touring i BMW Tourer

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.