BMW i5

ELEKTRYCZNE BMW – ZALETY AUT | BMW M-CARS NOWY SĄCZ

Elektryczne BMW - jakie są zalety jego posiadania?

Świat motoryzacji stale się doskonali i ulepsza. Nie da się ukryć, że w porównaniu do poprzedni lat, można dostrzec wyraźne zmiany, które nie ograniczają się jedynie do designu pojazdów, ale przede wszystkim do uczynienia ich bardziej "eko-friendly". Pojawienie się elektrycznego BMW było więc kwestią czasu. Jednak jakie są największe zalety posiadania elektrycznego BMW?

Elektryczne BMW - postaw na innowację i rozwój

BMW to marka, która od zawsze sugeruje się koncepcją zrównoważonego rozwoju. Przejawia się to nie tylko w designie czy komponentach, jakie wykorzystywane są w procesie produkcji. Można odnieść wrażenie, że najlepszym przykładem innowacji i rozwoju jest właśnie najnowszy model BMW, który obecnie dostępny jest w naszym salonie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii, samochód ten zachwyca pod wieloma względami. Poniekąd jest on także niedoścignionym wzorem do naśladowania, dla innych marek. Kierowcy, którzy stawiają właśnie na to, by iść z duchem czasu, z pewnością będą z takiego zakupu zadowoleni. Elektryczne BMW to pojazd z duszą, który zachwyca nie tylko swoimi osiągami, ale także i wydajną, dynamiczną jazdą!

BMW z napędem elektrycznym - unikalna stylistyka i lekkość

Samochody z silnikiem spalinowym dawały ich projektantom ograniczone możliwości. Potężny, ważący co najmniej 100 kilogramów silnik, uzupełniony o równie ciężką skrzynię biegów zajmowały wiele miejsca pod maską pojazdu, a także wykluczały wykorzystanie lżejszych, bardziej estetycznych materiałów. Jednak elektryczne BMW pokazuje, że problem ten został rozwiązany. BMW dało projektantom całkiem nowe, szersze możliwości, decydując się na zastosowanie silnika elektrycznego. Sam w sobie jest on lekki, a to z kolei sprawia, że pasy przednie mogą być formowane w zupełnie inny sposób. Pojawiły się także całkiem nowe możliwości w zakresie projektowania przednich lamp, co z kolei sprawia, że kierowcy mają do czynienia z zupełnie nową jakością. Dostępne w naszym salonie elektryczne BMW to gratka dla każdego estety. Unikalny design w połączeniu z lekkim korpusem i maksymalnie wysoką mocą wznosi przyjemność jazdy na zupełnie inny, niespotykany dotąd poziom.

Elektryczne BMW - przyjemność z dynamicznej jazdy

Wielu fanów motoryzacji dostrzegało, że silniki elektryczne nigdy nie dorównają mocą spalinowym odpowiednikom. Co więcej, mogą one nawet znacznie obniżyć pierwotną dynamikę jazdy. Jednak elektryczne BMW, które mamy do zaoferowania, jest najlepszym przykładem tego, że niemiecka marka nie idzie na kompromisy pod żadnym względem. BMW z napędem elektrycznym znacznie zmienia sposób patrzenia na przyjemność z jazdy, aczkolwiek nie neguje jednocześnie jej dynamiki. Warto podkreślić, że elektryczne BMW cechuje się wyjątkowo cichym wnętrzem. Brak wyraźnego "warkotu" silnika, a także "szarpania" przy zmianie biegów sprawia, że kierowcy mogą odczuć ponadprzeciętny komfort z każdym, przejechanym kilometrem. Elektryczne BMW mimo wszystko dalej może pochwalić się wyjątkowo dobrymi osiągami, które zadowolą każdego miłośnika szybkiej i dynamicznej jazdy.

Elektryczne BMW - prosta i wygodna obsługa

W dzisiejszych czasach kierowcom głównie zależy na tym, by jazda była prosta i przyjemna. Nie bez powodu zwracają oni uwagę na stan skrzyni biegów, czy dodatkowe systemy wspomagające kontrolę tor jazdy. W tym wypadku to właśnie elektryczne BMW staje się dla nich najlepszym rozwiązaniem. Zapraszamy do naszego salonu M-cars na jazdę próbną, by każdy z kierowców mógł się o tym samodzielnie przekonać! Dzięki automatycznej skrzyni biegów, ich zmiana jest płynna i niewyczuwalna. Co najważniejsze, kierowca nie musi w nią ingerować. Dodatkowo, dzięki szeregowi innowacyjnych systemów bezpieczeństwa, elektryczne BMW jest w stanie przejąć pełną odpowiedzialność za tor jazdy czy zachowanie należytej odległości. Zamontowane czujniki pozwalają dostosować prędkość do warunków panujących na drodze, a także będą ostrzegać kierowców przez zbliżającymi się pojazdami. Tak prosta obsługa sprawia, że elektryczne BMW pokocha każdy miłośnik komfortu.

BMW z napędem elektrycznym dba o ekonomię kierowcy

Nie ukrywajmy, ale wszechobecne podwyżki cen skłaniają większość z nas do tego, by zacząć oszczędzać. Jednocześnie w przypadku posiadaczy pojazdów kwestia generowania oszczędności staje się nieco bardziej kłopotliwa. Ceny paliwa stale szybują w górę, co szczególnie odczuwają posiadacze diesli. Z jednej strony podwyżki cen paliwa wynikają z zawirowań na rynku ekonomiczno-gospodarczym, podczas gdy z drugiej, odnoszą się one do propagowanej przez kraje unijne elektromobilności. Z tego też powodu jedną z większych zalet posiadania elektrycznego BMW jest fakt, że można tankować je o wiele taniej. Co więcej, stacji ładowania pojazdów elektrycznych w kraju stale przybywa, co jest dowodem na gwałtowny postęp w tej dziedzinie. Jednym słowem, elektryczne BMW, które czeka w naszym salonie M-cars, jest rozwiązaniem na miarę potrzeb każdego, współczesnego kierowcy. Pozwoli ono nie tylko cieszyć się jazdą, ale także i wygenerować pokaźne oszczędności.

Elektryczne BMW to "cegiełka" do ochrony środowiska

Obecnie każdy jest już świadomy tego, w jak dynamicznym tempie zmienia się klimat - na gorsze. Globalne ocieplenie, a także całkowita zagłada niektórych organizmów żywych to widmo, z którym każdy będzie musiał się oswoić, o ile nie zostaną wprowadzone pewne zmiany. Okazuje się, że największym zagrożeniem klimatycznym są silniki spalinowe, a w szczególności z napędem diesla. To one emitują do atmosfery najwięcej toksycznych związków i krok po kroku doprowadzają do załamania się ekosystemów. Elektryczne BMW ponownie staje się zasadnym rozwiązaniem. BMW z silnikiem elektrycznym jest samochodem, który śmiało można zaliczyć do kategorii "eko-friendly". Zerowa emisja CO2 sprawia, że każdy z kierowców będzie mógł dołożyć własną "cegiełkę" do ochrony środowiska naturalnego, a jednocześnie czerpać pełną przyjemność z jazdy.

BMW z napędem elektrycznym - pojazd o wyjątkowo niskiej awaryjności

BMW z napędem elektrycznym to pojazd, który może pochwalić się wyjątkowo niską awaryjnością, uwzględniając porównanie do klasycznych modeli z silnikami spalinowymi. Dla wielu, wymagających kierowców, to właśnie niska awaryjność jest jednym z głównych wyznaczników tego, czy pojazd faktycznie jest warty zakupu. Pojazdy z rodziny BMW od zawsze takie były - niemiecka precyzja i jakość wykonania sprawiały, że wszystkie modele śmiało można określić mianem niezawodnych. Jednak to właśnie elektryczne BMW stało się w tym zakresie prawdziwym liderem. 

Aktualności.