serwis bmw

OFERTA SPECJALNA BMW SERWIS

serwis koła

Tylko teraz w serwisach BMW M-Cars przy zakupie kół zimowych otrzymasz pakiet korzyści w cenie:

bezpłatny montaż,hotel kół przez 1 sezon,3-letnia gwarancja,dostępne od ręki,*oferta dotyczy wybranych modeli kół zimowych.
serwis
Zadbaj o swój samochód i skontaktuj się z naszym serwisem BMW M-Cars. Wypełnij prosty formularz, podaj numer VIN pojazdu, a my sprawdzimy jakie bezpłatne Akcje Techniczne są dostępne dla Twojego samochodu. Nasz doradca ustali dogodny termin wykonania usługi.

Pozostaw sobie radość z jazdy. My zajmiemy się resztą.  Lub umów się na wizytę serwisową.
serwis 5 lat
Twoje BMW skończyło już 5 lat ? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę.
Skorzystaj z dedykowanych usług serwisowych z rabatem do 15% na części i 25% na robociznę w ramach pakietu BMW Value Service. Wystarczy wypełnić formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.
kamera
Postaw na bezpieczeństwo i zamontuj w swoim BMW wideorejestrator BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

Car EYE 3.0 Pro to bardzo czułe kamery, które rejestrują zdarzenia wokół samochodu – również podczas parkowania. Inteligentny radar i czujniki wykrywają wstrząsy i nietypowe ruchy na zewnątrz samochodu. System automatycznie rejestruje zdarzenie w celu udokumentowania ewentualnej kolizji lub (próby) włamania.
nawigacja
Dotrzyj do celu bezpiecznie i na czas!
Skorzystaj z oferty 2 letniej subskrypcji aktualizacji cyfrowej mapy drogowej BMW, obejmującej nawet do czterech aktualizacji rocznie, dzięki czemu możesz dotrzeć do celu bez niepotrzebnych objazdów. 
Jeśli już posiadasz wykupioną wcześniej aktywną subskrypcję map, skontaktuj się z nami w celu instalacji najnowszej wersji.

Zapytaj o ofertę specjalną BMW Serwis

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.