system_nawigacyjny_BMW

SYSTEM NAWIGACYJNY BMW - BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z CYFROWYMI MAPAMI DROGOWYMI

Korzystanie z niego jest nie tylko wygodne, ale także pozwala optymalnie zaplanować zarówno krótkie, jak i dalekie podróże. Jednak ze względu na rozwój i zmiany infrastruktury drogowej, konieczne jest regularne aktualizowanie systemu. Najlepiej jest robić to odwiedzając salon BMW. Taką ofertę posiada m.in. autoryzowany Dealer M-Cars.

System nawigacyjny BMW - zawsze do celu.


Wprowadzenie systemów nawigacyjnych do samochodów, z których korzystamy na co dzień, znacznie ułatwiło planowanie podróży. Obecnie nawigacja w samochodzie jest już niemal standardem. W przypadku BMW, będącego liderem segmentu Premium, cyfrowe mapy BMW mogą być dostępne w każdym z oferowanych modeli. Wielu użytkowników chętnie wybiera tę opcję, ceniąc nie tylko precyzyjne działanie, ale także łatwość obsługi i funkcjonalność systemu.

System nawigacyjny BMW to nie tylko zwykła nawigacja prowadząca nas do wybranego celu, ale znacznie bardziej zaawansowane i rozbudowane cyfrowe mapy BMW. Kierowca ma do dyspozycji m.in. możliwość zastosowania indywidualnych ustawień, podglądu wersji z trójwymiarowymi modelami miast bądź zdjęciami satelitarnymi. Co więcej, w zależności od wersji, dostępne są także dane dotyczące bieżącego ruchu w postaci komunikatów RDS/TMC, co pozwala na jeszcze lepsze zaplanowanie trasy. W razie potrzeby, system potrafi błyskawicznie znaleźć alternatywną trasę do wybranego przez nas celu.


Bądź zawsze na bieżąco.


Nawet najlepszy system nawigacyjny nie będzie jednak spełniał w 100% swojej funkcji, jeżeli będzie zawierał przestarzałe informacje. A zmiany w infrastrukturze drogowej, nowe inwestycje, remonty, itd., sprawiają, że co roku zmianom ulega nawet 15% sieci drogowej! Jeżeli ktoś zaniedba aktualizacji systemu map, w ciągu kilku lat funkcjonalność posiadanej w samochodzie nawigacji zostanie znacznie ograniczona. A przecież to rozwiązanie ma na celu ułatwiać podróż, zwiększać poziom bezpieczeństwa, a nawet umożliwiać oszczędności np. na paliwie, poprzez wybór krótszych lub optymalniejszych z punktu widzenia ruchu drogowego tras do punktu docelowego.

Aby zatem móc zawsze cieszyć się bezpieczną, bezstresową podróżą do celu, ważne jest, by nasze cyfrowe mapy BMW były zawsze jak najbardziej aktualne. W tym celu najlepiej jest odwiedzić salon BMW. Twój dealer BMW przedstawi Ci optymalne rozwiązanie aktualizacji systemu nawigacyjnego w Twoim samochodzie. Szczególnie interesująca jest oferta 2-letniej subskrypcji mapy drogowej, którą prezentuje m.in. autoryzowany Dealer M-Cars.

Pakiet aktualizacji - na czym polega?


Każdy Dealer BMW, w tym autoryzowany Dealer M-Cars oferuje obecnie optymalne z punktu widzenia użytkownika samochodu wyposażonego w system nawigacyjny BMW rozwiązanie polegające na dwuletniej subskrypcji mapy drogowej.

Aby poznać szczegóły tego rozwiązania dla naszej wersji systemu, najlepiej odwiedzić salon BMW. Jednak oferta obejmuje nawet do czterech aktualizacji map rocznie, co gwarantuje, że Twoje cyfrowe mapy BMW będą zawsze zawierać najbardziej aktualne informacje na temat stanu sieci drogowej, pozwalając ominąć korki spowodowane budową czy remontami dróg. Aby skorzystać z dwuletniego pakietu aktualizacji, najlepiej jest odwiedzić salon BMW. Jeżeli Twój dealer BMW to autoryzowany Dealer M-Cars, wizytę możesz wygodnie umówić online poprzez stronę bmw-mcars.pl, wybierając odpowiedni salon BMW. Również osoby, które już posiadają wykupiony pakiet aktualizacji, powinny skontaktować się ze swoim dealerem BMW, aby zainstalować najnowszą wersję cyfrowych map BMW.

Mapy dokładne nawet w 100%.


Ze względu na szybkie zmiany w sieci drogowej, mapy, które jeszcze kilka lat temu pozwalały szybko, bezpiecznie i bezproblemowo podróżować mogą być już dzisiaj w znacznej części nieaktualne. Nie uwzględniają one nowo otwartych odcinków, wyremontowanych tras, a także ewentualnych fragmentów dróg zamkniętych ze względu na prowadzone roboty drogowe. Bieżąca aktualizacja tych informacji ma znaczenie zwłaszcza w takim regionie, jak Europa Środkowo-Wschodnia, w tym także Polska, gdzie wciąż prowadzi się wiele inwestycji i prac nad siecią dróg.

Najnowsze aktualizacje cyfrowych map BMW pozwalają na sprawne i szybkie przemieszczanie się po drogach Polski i innych państw regionu. Mapy są nie tylko aktualne, ale dodatkowo zawierają bazę danych Ważnych Miejsc (POI) czy listę wszystkich Autoryzowanych Serwisów BMW. O ich precyzyjności świadczą także konkretne liczby. Najnowsza aktualizacja zapewnia pokrycie 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania, 93% dostępnych adresów oraz ponad 701 878 km dróg wszystkich kategorii!

Dodatkowe możliwości cyfrowych map BMW.


Warto wiedzieć, że niektóre wersje systemu nawigacyjnego BMW posiadają także dodatkowe funkcjonalności, które zawierają jeszcze więcej informacji o sytuacji na drogach. Mowa np. o możliwości otrzymywania komunikatów RDS/TMC, które pozwalają mieć bieżące dane o wydarzeniach na drodze. Tym samym nasza podróż staje się jeszcze lepiej zaplanowana. Co więcej, system nawigacji może przekazywać kierowcy informacje zwrotne zarówno na wyświetlaczu zamontowanym w samochodzie, jak i poprzez komunikaty głosowe, co jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Oprócz tego możliwości systemu zawierają także zdjęcia satelitarne czy trójwymiarowe, cyfrowe modele miast, pozwalając jeszcze lepiej odnaleźć się na drodze.


Aktualizacja tylko z zaufanych źródeł.


Decydując się na aktualizację danych w systemie nawigacyjnym BMW, należy koniecznie pamiętać o tym, by korzystać jedynie z zaufanych, zweryfikowanych źródeł. Gwarancję prawidłowego wykonania usługi i oryginalności map cyfrowych BMW zapewnia jedynie dealer BMW. Oddając swój samochód do autoryzowanego serwisu, mamy pewność, że usługa zostanie wykonana fachowo, a cały system będzie działał prawidłowo. W przypadku korzystania z niezweryfikowanego źródła ryzykujemy nie tylko nieprawidłowe funkcjonowanie systemu nawigacyjnego BMW, ale nawet uszkodzenie systemu operacyjnego czy wręcz elektroniki w samochodzie.


Korzystaj z aktualnych map i zawsze trafiaj do celu!

Wyjątkowa oferta dwuletniej subskrypcji systemu nawigacyjnego BMW niesie ze sobą szereg korzyści. Wśród nich należy wymienić:

  • do 4 aktualizacji rocznie, co daje nawet 8 aktualizacji w ramach dwuletniego pakietu;
  • dokładne mapy, nawet ze 100-procentowym pokryciem dróg prowadzących do miejsc zamieszkania;
  • autorską bazę danych Ważnych Miejsc (POI), obejmujących pełną listę Autoryzowanych Serwisów BMW, ale także np. stacji benzynowych;
  • pewność, że zawsze będziemy mogli szybko i w optymalny sposób trafić do wybranego przez nas miejsca docelowego.
Z oferty aktualizacji cyfrowych map w systemie nawigacyjnym BMW, dostępnej u autoryzowanych dealerów BMW, może skorzystać każdy posiadacz samochodu BMW wyposażonego w system nawigacji. Aby poznać szczegółowe możliwości i sposób zaktualizowania map w swoim pojeździe najlepiej skontaktować się ze swoim dealerem BMW. Aktualne mapy pozwolą Ci zawsze podążać we właściwym kierunku!

Aktualności.