THE NEW
X2

NIEPOWTARZALNE M.

MAKSYMALNA RADOŚĆ Z JAZDY.


Dzięki potężnemu silnikowi i precyzyjnemu ustawieniu podwozia BMW X2 M35i xDrive uzyskuje znakomite osiągi, które bezbłędnie odzwierciedla również design tego modelu M. Dowiedz się więcej na temat cen, danych technicznych i opcji wyposażenia BMW X2 M35i xDrive – wyjątkowego pojazdu, który łączy sportowy charakter z praktycznością.

OSIĄGI

JAZDA NOWYM BMW M35i.

WYDAJNE HAMOWANIE.

19-calowe sportowe hamulce kompozytowe M zapewniają doskonałe hamowanie nawet na mokrej nawierzchni. Perforowane tarcze hamulcowe są bardzo odporne na wysokie temperatury. Szare zaciski hamulcowe o wysokim połysku z logo M stanowią wizualny sygnał, że mamy do czynienia z wyjątkowymi osiągami.

STYLISTYKA

ELEMENTY STYLISTYCZNE BMW X2 M35i.

M DLA OKA I UCHA.

Układ wydechowy M zapewnia mocne brzmienie silnika wydobywające się z czterech rur wydechowych. W pakiecie sportowym M Pro ich końcówki są wykonane w kolorze czarnym.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.

Sportowe obręcze kół.

21-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich Y Spoke 874 M Bicolor Jet Black, frezowane. 8J x 21, opony 245/35 R21.

Również w ciemności: nie do pomylenia.

Atrapa chłodnicy BMW Iconic Glow szczególnie w ciemności staje się elementem przyciągającym wzrok. Białe światło podkreśla kontury atrapy podczas postoju i w czasie jazdy.

Sportowy charakter: ekscytujące M.

Pakiet sportowy M Pro optymalizuje zachowanie w trakcie jazdy i wzmacnia zewnętrzną stylistykę M, m.in. przez zastosowanie ciemnych akcentów zamiast chromu.
STYLISTYKA WNĘTRZA

SPORTOWA STYLISTYKA WNĘTRZA.

BUNTOWNIK ODZIANY W ALCANTARĘ.

Perfekcyjnie dopasowany styl. Deska rozdzielcza obita szlachetną kombinacją Alcantary i Veganzy aż po górną część boczków drzwi. Deskę rozdzielczą i górną część boczków drzwi okalają niebieskie szwy M. Do wyboru są też inne tapicerki. Deska rozdzielcza ma szlachetny wzór rombów o wyglądzie Veganzy.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WNĘTRZA.

Więcej funkcji, intuicyjna obsługa.

Na BMW Live Cockpit Professional z systemem operacyjnym 9 można w prosty sposób obsługiwać odtwarzanie muzyki, nawigację i ustawienia pojazdu.

Mocne trzymanie boczne podczas dynamicznej jazdy.

Fotele sportowe M ze zintegrowanymi zagłówkami i podświetlanym logo M zapewniają idealną pozycję siedzenia.

Jazda niemal jak pod gołym niebem.

Szklany dach panoramiczny sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe. Do środka wpada więcej światła i na wszystkich miejscach można cieszyć się przestronną atmosferą.
TECHNOLOGIE

INTELIGENTNE I INNOWACYJNE.

W PEŁNI ZINTEGROWANY STREAMING WIDEO.

Świetna rozrywka podczas czekania. Dzięki filmom czekanie w BMW tak się nie dłuży. Skorzystaj z bogatego wyboru treści dostosowanego do danego kraju. Oferta streamingu jest nieustannie poszerzana. BMW stanie się Twoim drugim domem.[4]

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY CYFROWE.

Z wyświetlaczem Head-Up wszystko masz w zasięgu wzroku.

Wyświetlacz Head-Up BMW wyświetla wskazówki dotyczące nawigacji i jazdy bezpośrednio w polu widzenia kierowcy. Dla pełnej koncentracji na drodze.

Gry wideo w podróży.

Z AirConsole Casual Games możesz bić rekordy w grach podczas przerw w jeździe. Graj w gry w samochodzie i rzucaj wyzwania współpasażerom. Jako kontrolery posłużą Wam smartfony.[3]

Ustawienie: wybitnie sportowe.

Układ kierowniczy reaguje precyzyjnie. Prowadzenie jest bezpośrednie i angażujące. W BMW X2 M35i xDrive dostępny jest niezwykle dynamiczny tryb MyMode SPORT.
WIĘCEJ ŁĄCZNOŚCI.

WIĘCEJ ŁĄCZNOŚCI.

Poznaj pakiet BMW Digital Premium[3] z dodatkowymi funkcjami cyfrowymi – zacznij od bezpłatnej wersji próbnej:

  • Dzięki rozszerzonym funkcjom BMW Maps masz dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym na całej mapie (także bez aktywnej trasy)
  • Dostęp do aplikacji z muzyką, rozrywką i wiadomościami – wraz z wolumenem danych i regularnymi aktualizacjami
  • Dzięki dodatkowym funkcjom personalizacji inteligentny asystent osobisty BMW uczy się Twoich nawyków i na życzenie automatycznie wykonuje za Ciebie drobne czynności

USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW X2 M35i.
FINANSOWANIE I LEASING

USŁUGI FINANSOWE BMW DO BMW X2 M35i xDRIVE.

Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

ZAPYTAJ O NOWE BMW X2 M35i.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody


Zużycie i emisja CO₂.

BMW X2 M35i xDrive: Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 8,0–7,7; Emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km: 181–174
[1] Wartości wstępne; brakujące dane nie były dostępne w chwili zamknięcia wydania.
[2] BMW Digital Premium to płatna subskrypcja, niektóre funkcje wymagają łączności z internetem. BMW Digital Premium nie obejmuje zakupów w aplikacji.
[3] AirConsole Casual Games nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.
[4] Wideo Streaming nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.

Dane dotyczące osiągów silników benzynowych dotyczą ich eksploatacji z paliwem o jakości LO 98. Dane dotyczące zużycia dotyczą eksploatacji z paliwem referencyjnym zgodnie z rozporządzeniem (UE) 715/2007. Dopuszczalne są jakości paliwa bezołowiowego LO 91 i wyższe o maksymalnym udziale etanolu wynoszącym 10% (E10). BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 95. W przypadku samochodów o wysokich osiągach BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 98.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać . Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Aktualności.